Restauracja na wodzie vis a vis Parku Fontann

WESELA NA RIVERCAFE WARSZAWA

Restauracja na wesele Warszawa

SZUKACIE MIEJSCA, ŻEBY ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE WESELE?

River Cafe to przestrzeń złożona z trzech jednostek zacumowanych przy Parku Fontann w Warszawie, na których znajduje się restauracja z cocktailbarem. Z wnętrza widać Wisłę oraz jej drugi, dziki, zielony brzeg. To sprawia, że pomimo lokalizacji w centrum Warszawy czujecie się bliżej natury, a dojazd dla Waszych Gości przestaje być niewygodą.

NA CO STAWIAMY PRZY REALIZACJI PRZYJĘĆ WESELNYCH?

Po pierwsze na nasze wieloletnie doświadczenie. Po drugie na smaczną kuchnie i dopasowane menu pod gusta naszych Gości. Po trzecie na profesjonalną obsługę, która sprawnie i z uśmiechem będzie Państwa gościła.

CO MOŻEMY JESZCZE WAM ZAPROPONOWAĆ?

Przede wszystkim rejsy po Wiśle. Możemy zorganizować całe wesele na statku w formie cocktailu lub rejs podczas kolacji w restauracji. Co więcej? Pokazy barmańskie flair, cocktaile, fotobudka, teatr ognia, iluzjonista i wiele innych!

Chcielibyście poznać więcej szczegółów napiszcie do nas! Będziemy do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań, jak i podczas tego wyjątkowego dnia.

Oryginalne wesele na Wiśle

Weselne menu Warszawa

Weselne menu

Menu to ważny element udanego wesela, dlatego starannie razem z naszym Szefem Kuchni przygotowaliśmy listę dań z których możecie skomponować menu według swoich i waszych Gości upodobań. Zapraszamy do kontaktu.

wesela-pakiety-alkoholi

Pakiety alkoholi

Zastanawiacie się jaki alkohol wybrać? Skomponowaliśmy dla Was kilka pakietów, które możemy modyfikować pod indywidualne potrzeby. Dodatkową atrakcja wieczoru może być cocktailbar i nasi barmani serwujący udekorowane autorskie cocktaile.

wesela atrakcje Warszawa

Atrakcje dodatkowe

Aby sprawić, żeby ten dzień zapadł na długo w pamięci Waszej i Waszych gości przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, wszystkie na najwyższym poziomie. Z chęcią pomożemy dobrać atrakcję zgodnie z przekazanymi preferencjami.

Umów lokal na wesele Warszawa

Zamów lokal

Szukacie oryginalnego miejsca i stawiacie na jakość? Napiszcie do nas, ustalimy warunki, omówimy szczegóły, ułożymy plan, doradzimy ciekawe rozwiązania. Z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie. Nie zwlekajcie, czekamy na Was!

Galeria

Plan RiverCafe

Zapytaj o możliwość rezerwacji

Dzień dobry

Rezerwacje restauracyjne przyjmujemy od połowy kwietnia do końca września.

Rezerwacje na imprezy okolicznościowe, eventy, konferencje przyjmujemy cały rok, realizacja od połowy kwietnia, do połowy grudnia.