• Restauracja na wodzie vis a vis Parku Fontann

WeselaSZUKACIE MIEJSCA, ŻEBY ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE WESELE?

River Cafe to przestrzeń złożona z trzech jednostek zacumowanych przy Parku Fontann w Warszawie, na których znajduje się restauracja z cocktailbarem. Z wnętrza widać Wisłę oraz jej drugi, dziki, zielony brzeg. To sprawia, że pomimo lokalizacji w centrum Warszawy czujecie się bliżej natury, a dojazd dla Waszych Gości przestaje być niewygodą.NA CO STAWIAMY PRZY REALIZACJI PRZYJĘĆ WESELNYCH?

Po pierwsze na nasze wieloletnie doświadczenie. Po drugie na smaczną kuchnie i dopasowane menu pod gusta naszych Gości. Po trzecie na profesjonalną obsługę, która sprawnie i z uśmiechem będzie Państwa gościła.CO MOŻEMY JESZCZE WAM ZAPROPONOWAĆ?

Przede wszystkim rejsy po Wiśle. Możemy zorganizować całe wesele na statku w formie cocktailu lub rejs podczas kolacji w restauracji. Co więcej? Pokazy barmańskie flair, cocktaile, fotobudka, teatr ognia, iluzjonista i wiele innych!

Chcielibyście poznać więcej szczegółów napiszcie do nas! Będziemy do Waszej dyspozycji przez cały okres przygotowań, jak i podczas tego wyjątkowego dnia.
WYBIERZ MENU

Menu to ważny element udanego wesela, dlatego starannie razem z naszym Szefem Kuchni przygotowaliśmy listę dań z których możecie skomponować menu według swoich i waszych Gości upodobań. Zapraszamy do kontaktu.


Wybierz menu

PAKIETY ALKOHOLI

Zastanawiacie się jaki alkohol wybrać? Skomponowaliśmy dla Was kilka pakietów, które możemy modyfikować pod indywidualne potrzeby. Dodatkową atrakcja wieczoru może być cocktailbar i nasi barmani serwujący udekorowane autorskie cocktaile.


Wybierz alkohol

ZAMÓW JUŻ DZIŚ

Szukacie oryginalnego miejsca i stawiacie na jakość? Napiszcie do nas, ustalimy warunki, omówimy szczegóły, ułożymy plan, doradzimy ciekawe rozwiązania. Z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie. Nie zwlekajcie, czekamy na Was!


Wybierz termin

Zapytaj o możliwość rezerwacji

Polityka Prywatności

Plan RiverCafeGaleria

Niesamowity klimat, lekkie jedzenie, letnie cocktaile. Restauracja znajduje się na trzech jednostkach na Wiśle, co w połączeniu z kuchnią i cocktailbarem daje rewelacyjny efekt.

Copyright © 2019 RiverCafe. Wykonanie: Elkomtel.pl.