Restauracja na wodzie vis a vis Parku Fontann

Piec do pizzy opalany drewnem

Najlepsze standardy smaków: Odkryj sekrety Pizzy opalanej w piecu w River Café

W krajobrazie Warszawy, gdzie Wisła płynie spokojnie, wyłania się wyjątkowe miejsce. River Café , nie tylko doskonała Restauracja nad Wisłą, ale także unikatowa Barka nad Wisłą, oferuje coś więcej niż typowe dania. Zaprasza do odkrycia sekretów pizzy opalanej w piecu.

Restauracja Warszawa nad Wisłą  

Tu smak ma zupełnie inny wymiar. Dzięki tradycyjnemu piecu pizze w River Café zachwycają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Kompozycja składników, doskonałe ciasto i umiejętności mistrzów kuchni przedstawiają danie, które trafia w serce.

Barka nad Wisłą

To nie tylko restauracja, ale także miejsce które oferuje niezapomniane wrażenia kulinarne. Barka nad Wisłą to idealne miejsca na imprezę okolicznościową oraz rodzinny posiłek podczas, którego będzie można delektować się między innymi  pizzą opalaną w piecu.

Impreza na barce Warszawa

Planujesz coś wyjątkowego? River Café to doskonałe miejsce na imprezy, gdzie tradycyjne dania, takie jak wątróbka drobiowa, żeberka wieprzowe czy doskonała pizza opalana w piecu,  są wyborne a do tego możesz skosztować je w wyjątkowym otoczeniu. Organizacja eventu w takim miejscu, to gwarancja udanego wieczoru.

Piec opalany drewnem to serca kuchni River Café. To tutaj, w szczególności z wyselekcjonowanymi składnikami tworzymy pizzę o niepowtarzalnym smaku. Od klasycznej Margherity, po autorskie kompozycje, każdy znajdzie coś dla siebie.

Odwiedź River Café, Restaurację Warszawa nad Wisłą i odkryj, dlaczego każdy kawałek pizzy opalanej w piecu smakuje tak wyśmienicie. Bez znaczenia czy szukasz miejsca na spokojny obiad, czy na huczną imprezie, na barce w Warszawie, przeżyjesz niezapomniane wrażenia i będziesz chciał je powtórzyć!

Przeczytaj także

SEZON ruszył na dobre!

Nowe menu, nowości z pieca opalanego drewnem, super załoga oraz wydarzenia z DJem co dwa tygodnie. Sprawdź na naszych social mediach co u nas słychać.
#DoZobaczeniaNadWisłą