Restauracja na wodzie vis a vis Parku Fontann

Top 10 drinków, które warto spróbować na pokładzie statku wypoczynkowego

Top 10 drinków, które warto spróbować na pokładzie statku wypoczynkowego

Czy zastanawialiście się kiedyś gdzie zorganizować niezapomniane wydarzenie upamiętniając istotne momenty w życiu lub promując swoją firmę? Rozwiązaniem może być oryginalna atmosfera, w której serwuje się drinki na statku. Jeżeli szukacie pomysłu na nietuzinkową imprezę, ta propozycja jest dla Was!

Magia statku i smak wyjątkowych drinków

Wyobraźcie sobie magiczne chwile, kiedy płynąc rzeką, degustujecie drinki na statku, podziwiając piękno otaczającej natury. W tle usłyszycie szum fal, a oczami nasycicie się widokiem miasta, które znacie jak własną kieszeń, ale z tej perspektywy wygląda na zupełnie inne.

Wybór menu – klucz do sukcesu

Dobór odpowiednich drinków jest kluczowy, aby Wasze wydarzenie na statku było pełne smaków, emocji i niezapomnianych wrażeń. Profesjonalni barmanki i barmani starają się, aby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Menu jest starannie dobierane do profilu imprezy i upodobań gości, biorąc pod uwagę zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe drinki na statku.

Przygotowanie do imprezy

Najważniejszym elementem podczas organizacji imprezy jest jej profesjonalne przygotowanie. Musimy pamiętać o rezerwacji daty, wyborze menu, obsłudze i odpowiedniej liczbie gości. Dotyczy to także organizacji imprez, na których serwowane są drinki na statku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Płynąc statkiem, warto pamiętać, że przepisy dotyczące sprzedaży i konsumpcji alkoholu na wodzie są takie same, jak na lądzie. Barmani dbają o to, aby sprzedawać alkohol odpowiedzialnie, zachęcają do spróbowania bezalkoholowych alternatyw i serwują drinki na statku w odpowiednich ilościach i tempie.

Magiczna atmosfera imprezy

Impreza na statku to nie tylko drinki na statku, ale przede wszystkim niesamowita atmosfera, która na długo pozostanie w pamięci Twoich gości. Otoczenie wody i brzegów rzeki, piękny widok miasta, muzyka na żywo dostosowana do charakteru wydarzenia – wszystko to sprawia, że taka impreza jest naprawdę specjalna.

Przeczytaj także

SEZON ruszył na dobre!

Nowe menu, nowości z pieca opalanego drewnem, super załoga oraz wydarzenia z DJem co dwa tygodnie. Sprawdź na naszych social mediach co u nas słychać.
#DoZobaczeniaNadWisłą