• Restauracja na wodzie vis a vis Parku Fontann

Kolacje serwowane i koktajle

KOLACJE SERWOWANE I KOKTAJLE

River Cafe to doskonałe miejsce na wyjątkowe okazje. Atrakcyjne usytuowanie restauracji i bliskość natury to już połowa sukcesu, jeśli dołożymy do tego menu degustacyjne ułożone przez naszego Szefa Kuchni i profesjonalną obsługę to znajdziemy przepis na udane spotkanie. Kolacje serwowane świetnie sprawdzają się zarówno przy wyjątkowych okazjach prywatnych, jak i przy spotkaniach biznesowych podczas których możesz swobodnie omówić istotne kwestie.

Koktajle to sprawdzony sposób na spędzenie czasu w mniej formalnej formie. Podczas spotkania kelnerzy roznoszą przygotowane przez kucharzy finger foods, Goście zamawiają przy barze cocktaile przygotowywane przez naszych barmanów, a dj dba o przyjemną atmosferę.

Wszystkie dania przygotowywane są przez naszych kucharzy zgodnie z najnowszymi trendami z najwyższej jakości produktów.Zarezerwuj termin


Zapytaj nas o termin telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza online.


Rezerwacja

Zapytaj o możliwość rezerwacji

Polityka Prywatności

Plan RiverCafeGaleria

Niesamowity klimat, lekkie jedzenie, letnie cocktaile. Restauracja znajduje się na trzech jednostkach na Wiśle, co w połączeniu z kuchnią i cocktailbarem daje rewelacyjny efekt.

Copyright © 2019 RiverCafe. Wykonanie: Elkomtel.pl.